V současné době provozujeme vlastní velkoobchod a dodáváme zboží do sítí a jiných hračkářství. Roční obrat společnosti činí přes 500 mil. Kč. Zaměstnáváme přes 260 zaměstnanců

Neustále rozšiřujeme naši maloobchodní síť, která nyní čítá přes 50 prodejen. Našim cílem je být dostupnými pro všechny zákazníky v Česku. Proto hledáme nové obchodní prostory ve městech, kde zatím prodejnu nemáme.

V nabídce máme přes 10.000 ks hraček v sortimentu. Nakupujeme od externích dodavatelů, ale prodáváme také vlastní značky. Při objednávání v nejrůznějších destinacích světa klademe důraz v první řadě na kvalitu, bezpečnost hraček a v neposlední řadě na cenu. Naše hračky dovážíme především z Číny, Taiwanu, Holandska, Německa, Kanady, ale spolupracujeme i s řadou českých dodavatelů.

Náš cíl

Naším hlavním cílem jsou spokojení zákaznícipřijatelné ceny, ochotný personál, bezpečné a kreativní hračky, které potěší malé i velké. Současně chceme, aby veškerý náš sortiment byl dostupný pro všechny. Připravujeme proto naši nabídku tak, aby si ji mohl dovolit opravdu každý.

Podpora pro zákazníky a organizace

Uvědomujeme si, že lidem je třeba se věnovat a přinášet jim stále něco nového.

Pro všechny proto máme nové druhy hraček, otevíráme stále nové prodejny, provozujeme profil na Facebooku s nejaktuálnějšími informacemi, připravujeme sezonní výprodeje, poskytujeme dárkové poukazy, zpřístupňujeme katalogy, chystáme soutěže o hodnotné ceny. Také s námi můžete navštívit různá místa v České Republice za zvýhodněné vstupné.

Pro školy, školky a další jiné zájmové spolky nabízíme speciální program pro organizace, se kterým se vám u nás bude líbit ještě více. 

Podporujeme a pomáháme

Záleží nám na dětech a snažíme se dělat radost i jinou cestou. Pomáháme tam, kde je to zapotřebí. Ročně podpoříme desítky spolků, kroužků, dětských akcí, nemocnic atd. Podívejte se na výběr těch, kterým jsme pomohli.

Naše plány

V tuto chvíli máme celkem 54 prodejen Wiky a několik stovek velkoobchodních odběratelů. Naši síť bychom rádi rozšířili tak, aby každé dítě i rodič u nás znal značku Wiky. Chceme být nadále společností, která nabízí sortiment bezpečných hraček, které přinášejí zábavu, rozvíjí fantazii, kreativitu, logické myšlení. Chceme mít další prodejny, které si najdou své věrné zákazníky. 

Chceme rozšiřovat řady velkoobchodních zákazníků. Nabízet jim zajímavé hračky za dobré ceny, skvělou podporu a servis. Proto nás v následujících měsících čeká rekontrukce naší centrály v Kyjově spolu s přístavbou nových skladů. Již brzy vás rádi přivítáme v nových prostorách.

vizualizace vzorkovna vizualizace vzorkovna2 vizualizace vzorkovna3