Wiky spol. s r.o. je nejen přední společností v oboru prodeje hraček a papíru, ale i firmou, která si uvědomuje, že ne všichni mají stejné možnosti. Proto není lhostejná a snaží se pomáhat tam, kde je to zapotřebí. Naším cílem je pomáhat především dětem, proto podporujeme nejen konkrétní rodiny s dětmi, ale také neziskové organizace nebo dětská oddělení nemocnic. Chceme být také společensky odpovědnou firmou.

Wiky dlouhodobě podporuje zejména charitativní a společensky prospěšné projekty s důrazem na cílenou a adresnou pomoc, ale i kulturně - sportovně - společenské aktivity. Věříme, že se jedná o správnou věc a jedině konkrétními kroky můžeme společně s vámi tento cíl a tím i nepřímo poslání naší společnosti reálně naplnit. Zde jsou významnější příklady naší společné pomoci. 

  

Dětské oddělení Nemocnice v Jindřichově Hradci

1Kc z bublifukuDětskému oddělení Nemocnice v Jindřichově Hradci jsme v létě 2018 darovali 24.000 Kč a v listopadu několik dárků pro nemocniční školu, které pomohou dětem ukrátit čas během jejich pobytu na oddělení.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Dětské oddělení Nemocnice Kyjov

nemocnice kyjov

Dětskému oddělení Nemocnice Kyjov jsme v létě 2017 věnovali psací potřeby a řadu drobností s jejichž pomocí si děti ukrátí čas během jejich pobytu v nemocnici. 

 

 

 

 

 

Dobrý skutek - Vánoce 2017

V roce 2017 jsme před Vánocemi zveřejnili na našem Facebooku akci s názvem Pomáháme dětem - Dobrý skutek a následně rozdali šeky v celkové hodnotě 100 000 Kč. Z mnoha zaslaných příběhů jsme vybrali 5 rodin, kterým jsme věnovali dárcovský šek v hodnotě 20 000 Kč. Děkujeme všem, kteří se snaží spolu s námi pomoci.

pomahame detem 2017 1 pomahame detem 2017 2

pomahame detem 2017 3 pomahame detem 2017 4 pomahame detem 2017 5

 

Portimo, o.p.s.

portimo

Portimo je obecně prospěšná společnost, která poskytuje pět registrovaných sociálních služeb: EZOP - Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, Občanská poradna, Osobní asistence, Raná péče, Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

Přejeme jim mnoho úspěchů v jejich činnosti a hodně úspěvů těch, se kterými pracují dnes a denně.Portimo se na nás obrátilo s žádostí o sponzorský dar. Věnovali jsme jim desítky hraček, které využívají při terapiích, půjčují do rodin apod.

Přejeme jim mnoho úspěchů v jejich činnosti a hodně úspěvů těch, se kterými pracují dnes a denně.

 

 

 

 

Hokejky pro KLUKA PUKA 2017

Kluk PukV roce 2017 se uskutečnila akce Hokejky pro KLUKA PUKA 2017. Zde jsme také potěšili děti hračkami, které sloužily jako odměny v různých soutěžích. V roce 2018 se také mohou těšit na podporu a hračky od Wiky.