Společnost Wiky je jednou z největších společností na trhu s hračkami, školními a papírenskými potřebami v České republice.

Wiky byla založena již roku 1991. V současné době provozujeme vlastní velkoobchod a dodáváme zboží do sítí a jiných hračkářství. Roční obrat společnosti činí přes 500 mil. Kč. Zaměstnáváme přes 260 zaměstnanců

Neustále rozšiřujeme naši maloobchodní síť, která nyní čítá přes 50 prodejen. Našim cílem je být dostupnými pro všechny zákazníky v Česku. Proto hledáme nové obchodní prostory ve městech, kde zatím prodejnu nemáme.

V nabídce máme přes 10.000 ks hraček a papírenského zboží. Nakupujeme od externích dodavatelů, ale prodáváme také vlastní značky. Při objednávání v nejrůznějších destinacích světa klademe důraz v první řadě na kvalitu, bezpečnost hraček a v neposlední řadě na cenu. Naše hračky dovážíme především z Číny, Hongkongu, Holandska, Itálie, Velké Británie, Kanady, ale spolupracujeme i s řadou českých dodavatelů.

Každý náš maloobchodní zákazník se může stát členem věrnostního klubu, který mu přináší výhodnější ceny, ale také řadu doplňkových služeb a výhod. Několikrát do roka vydáváme tištěný katalog Wiky, který je dostupný na našich prodejnách, ale distribujeme jej prostřednictvím školek, obchodních partnerů, rozesílkou atd.

Provozujeme vlastní internetový obchod wikyhracky.cz, abychom byli dostupní opravdu pro každého alespoň online. Ve Wiky děláme všechno pro to, abychom přinášeli všem jednoduše radost.