Momentálně hledáme na prodejny:

Brno - brigádník/brigádnice

Požadujeme příjemné vystupování, pracovitost, odpovědný přístup k přidělené práci. Nástup ihned.
Bližší informace o nabízené pozici obdržíte na telefonním čísle 542 210 759 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

OD Vichr, Kobližná 19, 602 00 Brno, Česká Republika

Praha - Štěrboholy - prodavač(ka)

Přijmeme prodavače/prodavačku pro nově otevřenou prodejnu Wiky (ulice Kutnohorská, nákupní centrum vedle prodejny Lidl). Požadujeme příjemné vystupování, pracovitost, odpovědný přístup k přidělené práci. Nástup ihned.
Bližší informace o nabízené pozici obdržíte na telefonním čísle 724 649 518 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Uničov - brigádník/brigádnice

Do prodejny v Uničově přijmeme brigádníka/brigádnici na nepravidelnou výpomoc 40-50 hod / měsíc.
Požadujeme příjemné vystupování, pracovitost, spolehlivost, časovou flexibilitu, odpovědný přístup k přidělené práci. Nástup ihned.
Bližší informace o nabízené pozici obdržíte na telefonním čísle +420 585 002 985 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Králův Dvůr - prodavač(ka)

Do prodejny Wiky v Králově Dvoře přijmeme prodavačku/prodavače - pokladní/pokladního na plný úvazek. Požadujeme příjemné vystupování, znalost práce na PC, odpovědnost, bezúhonnost, ochotu učit se novým věcem. Nabízíme bonusové ohodnocení dle výsledků prodejny, stravenky. Nástup ihned. Vaše životopisy zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Momentálně hledáme na centrálu:

Momentálně nikoho nehledáme. Máte-li však zájem o práci u nás, můžete svůj životopis zaslat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..