Momentálně hledáme na prodejny:

Brno - brigádník/brigádnice

Požadujeme příjemné vystupování, pracovitost, odpovědný přístup k přidělené práci. Nástup ihned.

OD Vichr, Kobližná 19, 602 00 Brno, Česká Republika

Praha - Štěrboholy - prodavač(ka)

Přijmeme prodavače/prodavačky pro nově otevíranou prodejnu Wiky (ulice Kutnohorská, nákupní centrum vedle prodejny Lidl). Požadujeme příjemné vystupování, pracovitost, odpovědný přístup k přidělené práci. Nástup ihned.

Momentálně hledáme na centrálu:

Regionální manažer/ka prodejen

Hledáme schopného manažera, který nám pomůže rozvíjet a zlepšovat renomovanou síť hračkáren, papírnictví a dárkového zboží. Nedělá vám problém jezdit autem po celé ČR, strávit nějaký čas (pracovní týden) mimo domov? Máte smysl pro uspořádání zboží a pořádek jak na prodejně, tak v dokumentech? Pak hledáme právě vás.

Co vás čeká u nás čeká:

  • Podíl na dynamickém rozvoji maloobchodní sítě Wiky
  • Cestování po jihovýchodním regionu ČR (Jižní Morava, jih Vysočiny a Jižní Čechy)
  • Samostatné plánování pracovní náplně a času
  • Příprava a otevírání nových projektů
  • Kontrola vystavení zboží a stavu zaběhlých prodejen
  • Práce s personálem na prodejně

Co očekáváme:

  • Ochotu cestovat a časovou flexibilitu
  • Samostatnost v terénu
  • Schopnost komunikovat s lidmi a umění motivace druhých
  • Chuť a odvaha učit se novým věcem
  • Praktická schopnost práce na PC, znalost ERP systémů výhodou
  • Praxe v maloobchodu, v prodejně nebo na obdobné pozici výhodou
  • Řidičský průkaz B

Co nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně motivační složky
  • Práce v mladém a odhodlaném týmu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Služební auto, notebook a telefon

Nástup možný ihned

Marketing specialist

Hledáme odvážného markeťáka, který má nápady a současně je dovede systematicky rozvíjet. Pokud dokážete koordinovat marketingové procesy v rámci firmy, na netu jste jako ryba ve vodě a svět dětí a maminek vám vůbec není cizí, pak jste to právě vy, koho hledáme.

  • Podíl na tvorbě marketingové strategie
  • On-line marketing a podpora eshopu.
  • Zodpovědnost za přípravu katalogů a tiskové reklamy
  • Podpora velkoobchodního i maloobchodního prodeje
  • Rozvíjení konceptu prodejen.
  • Mediální podpora značky Wiky na trhu.
  • Propagace firmy na sociálních sítích a internetu

  • Tvůrčí přístup k zadaným úkolům
  • Schopnost samostatně plánovat a rozvíjet kampaně
  • Chuť a odvaha učit se novým věcem.
  • Praktická znalost e-commerce a on-line marketingu: SEO optimalizace, srovnávače cen, dynamický remarketing, PPC atd.
  • Vzdělání či praxe v oblasti marketingu – není podmínkou

  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně motivační složky.
  • Práce v mladém a odhodlaném týmu.
  • Služební notebook a telefon
  • Příspěvek na obědy