Momentálně hledáme na prodejny:

Praha - Štěrboholy - prodavač(ka)

Přijmeme prodavače/prodavačku pro nově otevřenou prodejnu Wiky (ulice Kutnohorská, nákupní centrum vedle prodejny Lidl). Požadujeme příjemné vystupování, pracovitost, odpovědný přístup k přidělené práci. Nástup ihned.
Bližší informace o nabízené pozici obdržíte na telefonním čísle 724 649 518 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Praha - Štěrboholy - brigádník/brigádnice

Požadujeme příjemné vystupování, pracovitost, odpovědný přístup k přidělené práci. Pracovní poměr od 1. 7. 2019 do 31. 8. 2019.
Bližší informace o nabízené pozici obdržíte na telefonním čísle 724 649 518 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Králův Dvůr - vedoucí prodejny

Požadujeme příjemné vystupování, aktivní přístup, organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, bezúhonnost, znalost práce na PC, ochotu učit se novým věcem. Nabízíme bonusové ohodnocení dle výsledků prodejny, stravenky. Nástup ihned.
Váš životopis zašlete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Králův Dvůr - prodavač(ka)

Do prodejny Wiky v Králově Dvoře přijmeme prodavačku/prodavače - pokladní/pokladního na plný úvazek. Požadujeme příjemné vystupování, znalost práce na PC, odpovědnost, bezúhonnost, ochotu učit se novým věcem. Nabízíme bonusové ohodnocení dle výsledků prodejny, stravenky. Nástup ihned. Vaše životopisy zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Momentálně hledáme na centrálu:

Momentálně nikoho nehledáme. Máte-li však zájem o práci u nás, můžete svůj životopis zaslat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..