Momentálně hledáme na prodejny:

Třebíč - Střítež - prodavač(ka)

Přijmeme prodavače/prodavačku pro  prodejnu Wiky (ulice Spojovací, nákupní centrum STOP SHOPl). Požadujeme příjemné vystupování, pracovitost, odpovědný přístup k přidělené práci. Nástup od 1. 1. 2020

Momentálně hledáme na centrálu:

Office Manager velkoobchodu papíru

Wiky, spol. s r. o. – přední obchodní společnost na trhu s hračkami a papírem

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který posílí náš tým na centrále v Kyjově. Nabízíme zajímavou práci přímo v naší lokalitě.

Co Vás čeká:

  • • Podíl na výběru zboží
    • Jednání se stávajícími a novými dodavateli
    • Příprava a zpracování objednávek
    • Administrativa spojená s evidencí a prodejem zboží
    • Analýzy prodejů
    • Podpora marketingu

Jaké jsou požadavky na tuto pozici:

  • • znalost papírenského sortimentu vítána, ale není podmínkou, uchazeč bude zaučen
    • Anglický jazyk alespoň na minimální komunikační úrovni
    • Pečlivost, zodpovědnost, administrativní zdatnost, asertivita
    • SŠ s maturitou
    • Flexibilita, komunikativnost, týmový hráč, aktivní přístup
    • PC – Znalost Excel, Word a základní komunikační programy
    • Znalost nějakého skladového systému výhodou
    • Řidičský průkaz skupiny B

Co za to?

  • Ryze česká společnost s dlouhou tradicí
  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně motivační složky.
  • Práce v mladém a odhodlaném týmu.
  • Zaměstnanecké slevy na naše zboží
  • Služební notebook a telefon
  • Příspěvek na obědy
  • Nástup od 1. 1. 2020

Neváhejte a přidejte se do našeho týmu.